Masti-Krémy-Balzámy

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

17.01.2023

spolehlivost

13.01.2023

Objednávka online

01.01.2023

Objednávku zašlu z pohodlí domova

24.09.2022

Spokojenost Rychle jednání

Čertův dráp balzám 250ml Reinex

2515

Nový produkt

Čertův dráp-Teufelskralle 250 ml AKTIV-BALSAM

Má uklidňující a relaxační účinky, uvolňující napětí po fyzické zátěži.
Účinná aktivní látka, velmi cenný extrakt z kořene jihoafrického Ďáblova drápu, (Harpagophytum procembens), má mnohostranné příznivé účinky pro svaly a klouby.
Čertův dráp aktiv balzám je vhodný k masáži v oblasti zad, ramenou a paží, stejně tak jako všech ostatních namožených svalů kloubů. Uvolní napětí a pomáhá od bolesti. 

Více informací

51,00 Kč s DPH

Více informací

Ingredients (INCI) :
Aqua, Alcohol denat., PPG-1 PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Glycerin, Harpagophytum Procembens Root Extract, Carbomer, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Benzoate, Patassium Sorbate, Cl 16255, Cl 15985, Cl 42090, Cl 19140

Doporučená doba spotřeby 12 měs. po otevření. Obsah je chráněn hliníkovou folií.

Skladujte do 30C. Vyrobeno v SRN.

Balzám příjemně voní, je narůžovělé až hnědé barvy a gelové konzistence. Po aplikaci na postižená místa se rychle vstřebává, ruce nezůstávají "mastné".

Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens), jak zní skutečný název Čertova drápu, je doma na okrajích největší poušti jižní Afriky – Kalahari. Sukulent tvoří plazivé výhonky a kvete velmi líbivými trubkovitými květy obvykle tmavě růžové barvy. Plody jsou obdařeny háčky, zřejmě díky nim si rostlina získala přízviska „ďábelský“ nebo „čertův“ dráp.

Pro potřeby fytoterapie se využívá jemný prášek z kořenů Čertova drápu. Přesněji řečeno z bočních kořenů, které jsou hlízovité a mohou dorůstat až 2 metrů. Velmi často je používali příslušníci kmene Křováků. Původní obyvatelé Zimbabwe, Mozambiku, Botswany a dalších zemí sbírají kořínky a plodiny dodnes. K jejich životnímu stylu patří neustálé stěhování a magický tanec, který má pro Křováky mimořádný význam. Byliny používají tisíce let, jak k léčbě nejrůznějších zdravotních obtíží, tak k posílení celého těla.