Slevy

Nejnovější

Recenze

06.03.2019

Jistota, rychlost, spolehlivost. Doporučuji všem.

obchod vynikající,

03.03.2019

skvělá cena bavlněné prádelní šňůry :-)

18.02.2019

výborná komunikace včasné dodání spolehlivost

Přepravce: PPL CZ

Naše slevy na přepravu:

Při objednávce za zboží včetně DPH:

• od    600 Kč dobírka (31Kč) není účtována.
  • od  1200 Kč doprava zdarma (PPL)
  • od  1500 Kč doprava zdarma (ČP)

1.         Ceny za přepravu:

Česká republika:

Upozornění: Přepravce  Česká pošta je z technických důvodů dočasně pozastavena.

• Česká pošta:

1x zásilka do 30 kg:

Balík do ruky (DR): 115 Kč

Balík na poštu (NP): 115 Kč

Doporučený balíček: 86 Kč (viz. bod 3.)

• PPL CZ přepravní společnost:

1x standardní zásilka do 30 kg: 99 Kč

Nestandardní zásilka (balík) je zásilka nepravidelných rozměrů a tvaru a může nastat při objednání zboží, které nelze umístit do krabice nebo není v možnostech e-shopu takový bezpečný obal bezplatně zajistit (např.pro koště, smeták, hůl, atd.). Příplatek 90 Kč bude před expedicí se zákazníkem odsouhlasen.

2.         Možnosti úhrady:

Osobní odběr v našem skladu v Hořicích: zdarma.

Úhrada převodem na náš účet: zdarma.

Úhrada probíhá na základě zálohové faktury, kterou Vám zašleme na uvedený e-mail. Zálohová faktura není závazný doklad. Pokud se rozhodnete ji nehradit, objednávka bude zrušena. Zálohovou fakturu zašleme po ověření fyzické dostupnosti zboží na skladě, kontrole jeho stavu, kvality, případně barevné varianty. S úhradou tedy prosím vyčkejte na její zaslání.

Úhrada při dodání zboží dobírkou: 31 Kč (Při objednávce za zboží od 600,-Kč včetně DPH: není účtována)

3.         Doporučený balíček České pošty: pozastaveno

U drobných zásilek do max. hmotnosti  2 kg, ceny do 500 Kč a rozměrů dle dispozic České pošty je možné odeslat zboží  jako "Doporučenou zásilku nebo balíček“. V tomto případě je nutná úhrada předem na základě zálohové faktury, kterou vám zašleme. Zálohová faktura není závazný doklad. Pokud se rozhodnete ji nehradit, objednávka bude zrušena. Zálohovou fakturu zašleme po ověření fyzické dostupnosti zboží na skladě, kontrole jeho stavu, kvality, případně barevné varianty.

4.         Všechny ceny jsou včetně DPH a jsou platné při 1x kusu balíku do 30kg hmotnosti zásilky

Zásilky nad 30 kg je možné odeslat pouze na základě dohody.

Slovenská republika

1. Ceny za přepravu:

Cena za přepravu do Slovenské republiky bude stanovena dle ceníku České pošty / PPL pro zásilky do zahraničí.

1. Úhrada:

Platba převodem na náš účet na podkladě vystavené zálohové faktury.

Další informace viz.Smluvní podmínky.