Slevy

Recenze

10.02.2020

byl jsem mile překvapen až na platbu 130kč.

16.01.2020

První nákup, můžu jen doporučit, rychlé dodání, super ceny.

08.01.2020

Ochota a rychlost

12.12.2019

rychle a bez problémů

Vážení zákazníci,

naše společnost se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribuční činností. Jedná se převážně o sortiment charakteru drogerie, jako jsou čistící prostředky, úklidové prostředkykosmetika,domácí potřeby a mnoho dalších, nezbytně potřebných pomůcek nejen v domácnosti, ale i v institucích a firmách. Od samého počátku vzniku naši společnosti v roce 1991, v tomto spolupracujeme především s výrobcem a distributorem REINEX-CHEMIE GmbH & Co. z německého Castrop-Rauxel. Tato rodinná firma působící dlouhodobě na německém trhu (od roku 1967) a je známa trvale vysokou kvalitou dodávaných produktů, jako jsou čistící prostředky, kosmetické a hygienické přípravky a potřeby pro domácnost.      www.reinexchemie.de

Našimi odběrateli jsou převážně maloobchodní prodejny, některé velkoobchody, instituce a firmy. Vzhledem k tomu, že se nám zvyšuje počet dotazů na produkty značky Reinex a zdaleka ne všude je toto zboží k dostání v maloobchodních prodejnách, zřídili jsme pro vás tento e-shop, kde si můžete zboží prohlédnout a případně ihned zakoupit.
V našem sortimentu ovšem najdete mnoho dalších produktů od různých významných dodavatelů a výrobců. Katalog s celkovou nabídkou pro maloobchodní prodejny a úklidové firmy, je možné na požádání zaslat ve formátu pdf.

Doporučení:
Výrobky pod značkou Reinex, které jsou zde prezentovány dodáváme do některých maloobchodních prodejen drogerie. Zeptejte se proto nejprve na produkty REINEX ve Vaši prodejně. Pokud budou mít požadované zboží, ušetříte peníze za poštovné. Pokud ne, neváhejte a objednejte zboží zde.