Kategorie

Slevy

Nejnovější

Informace

Recenze

08.12.2018

byl to pohodlný a rychlý nákup v podstatě sezonního zboží, cenově výhodný

24.11.2018

Výhoda.

30.10.2018

ochota, rychlost

28.09.2018

Jsem já i moje spolupracovnice velmi spokojené. Arnika či čertův dráp,ale i měsíčková mast a koňských gel super. Spolupráce s obchodem S&B s.r.o též super.

Vážení zákazníci,

naše společnost se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribuční činností. Jedná se převážně o sortiment charakteru drogerie, jako jsou čistící prostředky, úklidové prostředkykosmetika,domácí potřeby a mnoho dalších, nezbytně potřebných pomůcek nejen v domácnosti, ale i v institucích a firmách. Od samého počátku vzniku naši společnosti v roce 1991, v tomto spolupracujeme především s výrobcem a distributorem REINEX-CHEMIE GmbH & Co. z německého Castrop-Rauxel. Tato rodinná firma působící dlouhodobě na německém trhu (od roku 1967) a je známa trvale vysokou kvalitou dodávaných produktů, jako jsou čistící prostředky, kosmetické a hygienické přípravky a potřeby pro domácnost.      www.reinexchemie.de

Našimi odběrateli jsou převážně maloobchodní prodejny, některé velkoobchody, instituce a firmy. Vzhledem k tomu, že se nám zvyšuje počet dotazů na produkty značky Reinex a zdaleka ne všude je toto zboží k dostání v maloobchodních prodejnách, zřídili jsme pro vás tento e-shop, kde si můžete zboží prohlédnout a případně ihned zakoupit.
V našem sortimentu ovšem najdete mnoho dalších produktů od různých významných dodavatelů a výrobců. Katalog s celkovou nabídkou pro maloobchodní prodejny a úklidové firmy, je možné na požádání zaslat ve formátu pdf.

Doporučení:
Výrobky pod značkou Reinex, které jsou zde prezentovány dodáváme do některých maloobchodních prodejen drogerie. Zeptejte se proto nejprve na produkty REINEX ve Vaši prodejně. Pokud budou mít požadované zboží, ušetříte peníze za poštovné. Pokud ne, neváhejte a objednejte zboží zde.