Kategorie

Slevy

Nejnovější

Informace

Recenze

10.11.2019

Rychle dodani Perfektne zabalene

04.11.2019

Spokojenost, určitě z široké nabidky zboží opět nějaké objednám Nižší ceny, rychlé jednání a bez problémů. Děkuji

07.10.2019

potvrzovací maily a informace o zpracovávání zásilky přišly obratem. O den později mě majitel informoval, že část objednaného zboží již není...

01.09.2019

Rychlost

Vážení zákazníci,

naše společnost se zabývá velkoobchodní a maloobchodní distribuční činností. Jedná se převážně o sortiment charakteru drogerie, jako jsou čistící prostředky, úklidové prostředkykosmetika,domácí potřeby a mnoho dalších, nezbytně potřebných pomůcek nejen v domácnosti, ale i v institucích a firmách. Od samého počátku vzniku naši společnosti v roce 1991, v tomto spolupracujeme především s výrobcem a distributorem REINEX-CHEMIE GmbH & Co. z německého Castrop-Rauxel. Tato rodinná firma působící dlouhodobě na německém trhu (od roku 1967) a je známa trvale vysokou kvalitou dodávaných produktů, jako jsou čistící prostředky, kosmetické a hygienické přípravky a potřeby pro domácnost.      www.reinexchemie.de

Našimi odběrateli jsou převážně maloobchodní prodejny, některé velkoobchody, instituce a firmy. Vzhledem k tomu, že se nám zvyšuje počet dotazů na produkty značky Reinex a zdaleka ne všude je toto zboží k dostání v maloobchodních prodejnách, zřídili jsme pro vás tento e-shop, kde si můžete zboží prohlédnout a případně ihned zakoupit.
V našem sortimentu ovšem najdete mnoho dalších produktů od různých významných dodavatelů a výrobců. Katalog s celkovou nabídkou pro maloobchodní prodejny a úklidové firmy, je možné na požádání zaslat ve formátu pdf.

Doporučení:
Výrobky pod značkou Reinex, které jsou zde prezentovány dodáváme do některých maloobchodních prodejen drogerie. Zeptejte se proto nejprve na produkty REINEX ve Vaši prodejně. Pokud budou mít požadované zboží, ušetříte peníze za poštovné. Pokud ne, neváhejte a objednejte zboží zde.