Produktový filtr

Nejnovější

Recenze

04.04.2019

Nakupuji již mnoho let a jsem maximálně spokojena

03.04.2019

Skutečnost, že zboží které jsem si objednal nabízí jako jediný obchod, přes to, že většina obchodů tento produkt v nabídce zrušila. Další výhodou je široký sortiment zboží.

27.03.2019

Slušné a rychlé jednání

06.03.2019

Jistota, rychlost, spolehlivost. Doporučuji všem.

Na výrobky z plastu

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
    • 46,00 Kč 51,00 Kč Skladem

Čistič plastů REINEX  750 ml - Kunststoff Reiniger- Čistí bez škrábanců plastová okna, zahradní a kempový nábytek i markýzi. Spolehlivě rozpouští a uvolňuje veškeré nečistoty jako zašlé mastnoty, pigmentaci, nikotin, hmyz a pryskyřici ze stromu. Rozsah použití: plasty, textilie, tvrdé laky, sklo, keramika, porcelán, mramor,umělý kámen, leštěný kámen, kov.

46,00 Kč 51,00 Kč
      Sleva!
      Skladem
    • 83,00 Kč Skladem

REINEX Premium na plasty 500ml pumpa Čistí veškeré plastové povrchy, zahradní a kempinkový nábytek, také v pleteném provedení, okenní rámy, žaluzie, květináče, atd.. Výkonný čisticí prostředek s  výrazným uvolněním nečistot od hmyzu; odstraňuje mastnotu, zašlé nečistoty, Nikotin, stromovou pryskyřici.

83,00 Kč
      Skladem