Do kuchyně

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

25.02.2020

Rychlé dodání super obchod

10.02.2020

byl jsem mile překvapen až na platbu 130kč.

16.01.2020

První nákup, můžu jen doporučit, rychlé dodání, super ceny.

08.01.2020

Ochota a rychlost

Kyselina citronová 500ml Reinex Zobrazit větší

Kyselina citronová 500ml Reinex

2756

Nový produkt

Kyselina citronová 500m -silný tekutý univerzální prostředek k odstraňování vodního kamene, vápencových usazenin nebo připálenin.

 

Více informací

41,00 Kč s DPH

Více informací

REINEX Reine Citronen-Säure - Kyselina citrónová čistá

- silný tekutý univerzální prostředek k odstraňování vodního kamene a usazenin.

Použití: Přístroje na výrobu kávy a čaje, varné konvice: Pro normální odvápnění dejte 1/3 šálku (50-75ml) do cca.1/2l vody. Roztok nalijte do prostoru nádrže na vodu u varných přístrojů kávy/čaje, nebo varné konvice. Přístroj zapněte a nechte projít procesem. U varných konvic roztok zahřejte a nechte působit cca 30min. Po odvápnění ještě 1. až 2. proces opakujte s čistou vodou pro dokonalé propláchnutí. Varnou konvici rovněž dobře opakovaně propláchněte vodou. Při silném zavápnění a nánosu vodního kamene, použijte dvojité množství přípravku pro silnější koncentraci odvápňujícího roztoku.

Použití: Nerezové nádobí: Při silném připálení nebo zavápnění použijte ½ šálku (cca 75ml) a 1 šálek vody. Přiveďte k varu (nevařte) a nechte působit asi 30 min.

Použití: myčka nádobí: Pro normální odvápnění asi polovinu objemu (250 ml) láhve nalijte do prázdného přístroje v hlavním mycím procesu do 65 ° C. Pro Top čištění můžete použít celý mycí proces, ale bez předmytí. Při velmi silném zanesení vodním kamenem, proces čištění opakujeme, pokud to bude nutné do úplného odvápnění.

Použití: umyvadla, vodovodní baterie, sprchové hlavice- nerezové, keramické a chromované povrchy: Kyselinu citrónovou naneste pomocí hadříku na čištěný povrch a nechte krátce působit (cca 15 - 30min). Důkladně opláchněte a následně setřete suchým hadrem.

Upozornění: Není vhodné použití přípravku pro smaltované, mramorové povrchy a materiály citlivé na kyseliny! Nesmí být použito ve spojení s čisticími prostředky s obsahem chloru! Před použitím vezměte prosím na vědomí pokyny výrobce přístroje pro údržbu a čištění.

Obsahuje: >30% kyselina citronová  

 

Varování. Způsobuje vážné podráždění očí.