Prostředky na obuv

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

12.10.2020

nákup z domu

10.10.2020

Rychlost dodání zboží Dobrá komunikace Cena

08.10.2020

Jsem spokojená

04.10.2020

Výborné prostředky, hlavně cenově dostupné a včas dodané.

Impregnace sprej na kůže, textil, obuv 400ml Reinex Zobrazit větší

Impregnace sprej na kůže, textil, obuv 400ml Reinex

1337

Nový produkt

Reinex - UNIVERZÁLNÍ IMPREGNAČNÍ SPREJ – univerzální bezbarvá impregnační směs v aerosolu pro všechny druhy kůže, textilu, umělých textilií, ochranných oděvů, bot, tašek, stanů, klobouků, deštníků atd.. Působí jako ochrana před vlhkem a odpuzuje nečistoty. Ideální pro volný čas a sport. Nehodí se pro lak a syntetické kůže.

Více informací

75,00 Kč s DPH

Více informací

Návod k použití: předměty které chceme impregnovat, nejprve zbavíme hrubých nečistot. Před aplikací zakryjeme nebo odstraníme materiály, které nechceme nastříkat. Aplikujeme rovnoměrně ze vzdálenosti cca 30cm. Ponecháme dobře oschnout a jeli třeba znovu opakujeme. Podle potřeby můžeme ještě vyhladit vlhkým hadrem. Nehodí se na lakované a syntetické kůže.

Pozor! Důležité upozornění! Při vdechování může být zdraví škodlivý! Stříkejte pouze v krátkých, sekundových intervalech! Velké plochy ošetřovaného materiálu stříkejte pouze ve venkovních nebo dobře větraných prostorách! Držte se dál od dětí!

Obsahuje: propan-2-ol, n-butyl-acetát. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Používejte pouze k určenému účelu.

NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly.

Obsah 400ml