Prostředky na obuv

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

24.09.2022

Spokojenost Rychle jednání

14.09.2022

12.09.2022

S obchodem jsem maximálně spokojená a nakoupím znovu. Na dotazy odpovídali hned - a to jsem psala ve 22h večer. Aktivní a velmi vstřícná komunikace přes emaily podle potřeby...

09.09.2022

rychlé vyřízení

Impregnace sprej na kůže, textil, obuv 400ml Reinex Zobrazit větší

Impregnace sprej na kůže, textil, obuv 400ml Reinex

1337

Nový produkt

Reinex - UNIVERZÁLNÍ IMPREGNAČNÍ SPREJ – univerzální bezbarvá impregnační směs v aerosolu pro všechny druhy kůže, textilu, umělých textilií, ochranných oděvů, bot, tašek, stanů, klobouků, deštníků atd.. Působí jako ochrana před vlhkem a odpuzuje nečistoty. Ideální pro volný čas a sport. Nehodí se pro lak a syntetické kůže.

Více informací

75,00 Kč s DPH

Více informací

Návod k použití: předměty které chceme impregnovat, nejprve zbavíme hrubých nečistot. Před aplikací zakryjeme nebo odstraníme materiály, které nechceme nastříkat. Aplikujeme rovnoměrně ze vzdálenosti cca 30cm. Ponecháme dobře oschnout a jeli třeba znovu opakujeme. Podle potřeby můžeme ještě vyhladit vlhkým hadrem. Nehodí se na lakované a syntetické kůže.

Pozor! Důležité upozornění! Při vdechování může být zdraví škodlivý! Stříkejte pouze v krátkých, sekundových intervalech! Velké plochy ošetřovaného materiálu stříkejte pouze ve venkovních nebo dobře větraných prostorách! Držte se dál od dětí!

Obsahuje: propan-2-ol, n-butyl-acetát. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Používejte pouze k určenému účelu.

NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly.

Obsah 400ml