Prací prostředky

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

24.09.2022

Spokojenost Rychle jednání

14.09.2022

12.09.2022

S obchodem jsem maximálně spokojená a nakoupím znovu. Na dotazy odpovídali hned - a to jsem psala ve 22h večer. Aktivní a velmi vstřícná komunikace přes emaily podle potřeby...

09.09.2022

rychlé vyřízení

Žlučové tekuté mýdlo s kartáčkem 250ml Reinex Zobrazit větší

Žlučové tekuté mýdlo s kartáčkem 250ml Reinex

2493

Nový produkt

REINEX Gallseife - tekuté žlučové mýdlo s jemným kartáčkem je velmi intenzivní a zároveň šetrný odstraňovač skvrn od oleje, kečupu, ovoce, krve, mléka, čokolády a podobně. Je vhodný na všechny druhy prádla a stálobarevného textilu, mimo hedvábí.

Více informací

Dočasně vyprodáno

51,00 Kč s DPH

Více informací

Návod k použití: Reinex žlučové mýdlo neneseme kartáčkem, který je součástí obalu, přímo na čištěné skvrny. Žlučové mýdlo lehce kartáčkem vetřeme. Necháme působit max. 10-15 minut. Následně vypereme obvyklým způsobem (bez předpírky) při teplotě 30-95 C.

Pozor: U barveného textilu nejprve naneste na skryté místo a vyzkoušejte stálost barev!

VAROVÁNÍ: Obsahuje Methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Poznámka prodejce:

Žlučové mýdlo naši zákazníci také používají například pro praní bílých ubrusů do restaurací, hotelů, cukráren apod. Ocení jej také pradleny při praní dětského textilu (zelená kolena, trička zašpiněná od jídla a nápojů, krve, čokolády apod.), lze nanášet přímo na skvrny, lze jej také přidávat ke každému praní pro zesílení pracího účinku.