Na WC

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

25.06.2022

Žádné nevýhody jsem neshledala. Žádné výhody jsem neočekávala. Obchod prostě fungoval v souladu s mým očekáváním. Objednala jsem (cena byla přiměřená), obratem zaplatila, obratem mi bylo zboží v pořádku doručeno.

07.06.2022

+

06.06.2022

Produkty jsou velice kvalitní a jsem se zbožím spokojená.

25.05.2022

Obchodu jsem využil poprvé a jsem spokojen velmi s rychlostí a kvalitou dodávky zboží

Čistič na WC 1000 ml REINEX Zobrazit větší

Čistič na WC 1000 ml REINEX

2434

Nový produkt

Silný čistící prostředek na WC-Urinstein-Löser-odstraňuje spolehlivě i zašlé usazeniny močového a vodního kamene, rezavé skvrny, vápenec a pod. Je velmi vhodný na všechny druhy sanitární keramiky, jako je toaleta, bidet, mušle, umyvadlo a podobně. 
 

Více informací

64,00 Kč s DPH

Více informací

Použití: V plastovém kbelíku naředíme 1: 10 s vodou. Čištěná místa potřeme štětkou nebo wc štětcem, který odolává kyselinám. Při hrubém znečistění použijeme neředěný roztok. Po aplikaci se začnou vytvářet bubliny a pěna. Po tomto procesu je potřeba ošetřené plochy řádně opláchnout vodou. Nesmí se používat na předměty, které neodolávají kyselinám, jako je např. smalt, hliník, cín, mramor, email apod.. Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte účinek na místě, které není viditelné.
Obsahuje:néně než 5% neiontové povrchově aktivní látky parfum, limonene, dále obsahuje: kyselinu solnou(chlorovodíkovou), inhibitory, pomocné látky.

NebezpečíNebezpečí. Může být korozivní pro kovy. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.  

číslo přípravku výrobce(Artikelnummer): 120 

Odkaz na datové listy výrobce:

https://www.reinexchemie.com/sidasearch/sidas/00120d20140123.pdf