Na WC

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

26.09.2021

Vynikající

29.08.2021

Překvapil mě malý výběr byla jsem zvyklá na větší. A zarazil mě u některých výrobků, že se mohou objednávat jenom po 6 nebo 7 ks. Škoda, že se nedali tyto výrobky kombinovat z různými vůněmi( to se týká vonných perliček a olejů).

01.08.2021

Rychlý a spolehlivý obchod. Velký výběr a skvělé ceny.

23.06.2021

Rychlí výběr, rychlá objednávka a rychlé dodání.

WC čistící tablety 16ks REINEX Zobrazit větší

WC čistící tablety 16ks REINEX

1193

Nový produkt

REINEX - WC Reiniger-Tabs - samostatně odstraňují nepříjemné usazeniny z odtoků toalet a pisoárů a zabraňují nepříjemným pachům.

Více informací

57,00 Kč s DPH

Více informací

Návod k použití: Čistící tablety jsou zabaleny v pevné fólií. Před použitím folii nůžkami rozstřihněte a tabletu vložte přímo do WC-odtoku. Při rozpouštění se vytvoří pěna se silnou čistící schopností. Působí proti vápenci, močovému kameni a jiným nečistotám. Pěnu necháme působit asi 30 minut. Potom důkladně WC propláchneme. Pro ještě dokonalejší vyčištění můžeme použít WC kartáč.
Důležité: Důkladně vyčistěte zasažené místa na podlaze a kolem WC čistou vodou; mohlo by dojít odbarvení. Po upotřebení si řádně umyjte ruce!
Nepoužívejte současně s čistícími prostředky obsahujícími chlór!

Obsahuje: < 5% aniontové povrchově aktivní látky, bělící složky na bázi kyslíku, parfum Limonene

Balení: 16 x 25g = 400g

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Může být korozivní pro kovy. Obsahuje Eukalyptus Globulus, Extrakt. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.