Na podlahy

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

02.08.2022

Rychlé vyřízení, rychlé dodání.

09.07.2022

Spolehlivý obchod

25.06.2022

Žádné nevýhody jsem neshledala. Žádné výhody jsem neočekávala. Obchod prostě fungoval v souladu s mým očekáváním. Objednala jsem (cena byla přiměřená), obratem zaplatila, obratem mi bylo zboží v pořádku doručeno.

07.06.2022

+

Čistič na podlahy BodenGlanz Orange 1000 ml Reinex Zobrazit větší

Čistič na podlahy BodenGlanz Orange 1000 ml Reinex

0390

Nový produkt

REINEX-Boden Glanz - Čistící přípravek na podlahy s pomerančovým olejem.

Vytváří důkladnou čistotu s leskem bez viditelného navrstvení. Vhodný k ošetření všech druhů podlahových povrchů jako parkety, dřevo, laminát, keramické dlaždice, lakovaný korek, PVC, kámen i leštěný, linoleum, guma apod.

Více informací

44,00 Kč s DPH

Více informací

Použití: 2 uzávěry přípravku(cca 40ml) do 5l vlahé vody. Hadr namočíme v roztoku, vyždímáme a jednoduše stíráme. Vyhýbejte se silnému namočení podlahy.

Upozornění: Předávkování, nebo vysoká teplota roztoku, může vést k tvorbě vrstevních šmouh. Neobsahuje vosky a polymery. Odstranění starých vrstev není tedy nutné.Obsahuje: 5% - 15% aniontové povrchově aktivní látky, < 5% mýdlo, Neionické tenzidy, Parfémy (Limonene); konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone); dále obsahuje pomerančový olej, barviva a pomocné látky.

VAROVÁNÍ. Obsahuje Methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.