Na dřevo a nábytek

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

25.06.2022

Žádné nevýhody jsem neshledala. Žádné výhody jsem neočekávala. Obchod prostě fungoval v souladu s mým očekáváním. Objednala jsem (cena byla přiměřená), obratem zaplatila, obratem mi bylo zboží v pořádku doručeno.

07.06.2022

+

06.06.2022

Produkty jsou velice kvalitní a jsem se zbožím spokojená.

25.05.2022

Obchodu jsem využil poprvé a jsem spokojen velmi s rychlostí a kvalitou dodávky zboží

Sleva! Teak olej na tvrdé dřevo 175ml Reinex Zobrazit větší

Teak olej na tvrdé dřevo 175ml Reinex

4137

Nový produkt

Teak olej na tvrdé olejnaté přírodní dřevo 175ml Reinex

elite Teak-Öl Hartholzpflege - Týkový olej k péči o tvrdé olejnaté přírodní dřevo. Odstraňuje skvrny a chrání před povětrnostními vlivy. Ideální pro zahradní nábytek, terasy, čluny, okna, dveře a dřevěný nábytek.

Více informací

53,10 Kč s DPH

-10%

59,00 Kč s DPH

Více informací

Použití: Silné znečištění je vhodné předem odstranit čističem na dřevo. Nemáčet, olejem napuštěným hadříkem, nepouštějícím vlákna, rozetřete ve směru žilnatiny. Nechte krátce působit a otřete vlněným hadříkem. (Před použitím protřepejte. Před aplikací vyzkoušejte na skrytém místě!)

Obsahuje: >30% alifatické uhlovodíky; parfum, Limonene, Linalool

Obsahuje: Uhlovodíky;C11-C13, Isoalkane <2% Aromaten; Destillate (Fischer-Tropsch), schwere C18-50 - verzweigt, cyclisch und linear, Extrakt šišek borovice Pinus Sylvestris, Oleje citroníku Citrus Aurantium

Nebezpečí. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.