Do koupelny

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

01.04.2021

Spolehlivý obchod

08.03.2021

S produkty a s obchodem jsem velice spokojena

08.03.2021

bylo to rychlé

12.02.2021

rychlost dodání

REINEX Premium na spáry obkladů 500ml pumpa Zobrazit větší

REINEX Premium na spáry obkladů 500ml pumpa

5887

Nový produkt

Čistič spár obkladů a dlažeb do kuchyní a koupelen - Reinex
Pro důkladné vyčištění spár obkladů a dlažeb bez kyselin. Odstraňuje olejové a mastné znečištění, zašlou špínu, zbytky prostředků. Pro všechny druhy obkladů v kuchyních, koupelnách a domácnosti.

Obsah: 500ml Reinex PREMIUM

Více informací

84,00 Kč s DPH

Více informací

Použití: Uvolněte pojistku rozprašovače, přidržte ji a otočte trysku o 1/4. Nastříkejte z přiměřené vzdálenosti na povrch a nechte několik minut působit. Následně důkladně čistěte houbičkou/kartáčem. Průběžně omývejte vodou. Po čištění důkladně smyjte vodou. Při odolávajícím znečištění postup opakujte. Po ukončení aplikace uzamkněte pojistku a otočte trysku do polohy STOP. U citlivých povrchů vyzkoušejte na málo viditelném místě. Nepoužívejte současně s jinými čistícími prostředky. Při velkoplošném užití zajistěte dobré větrání.

Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může být korozivní pro kovy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsahuje: 2-aminoethanol. Obsahuje: 5% a více, méně však než 15% neionogenní
povrchově aktivní látky, méně než 5% fosfáty, fosfonáty, vonné látky Limonene, Citral; konzervanty formaldehyd, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.