Do koupelny

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

25.06.2022

Žádné nevýhody jsem neshledala. Žádné výhody jsem neočekávala. Obchod prostě fungoval v souladu s mým očekáváním. Objednala jsem (cena byla přiměřená), obratem zaplatila, obratem mi bylo zboží v pořádku doručeno.

07.06.2022

+

06.06.2022

Produkty jsou velice kvalitní a jsem se zbožím spokojená.

25.05.2022

Obchodu jsem využil poprvé a jsem spokojen velmi s rychlostí a kvalitou dodávky zboží

REINEX Premium na spáry obkladů 500ml pumpa Zobrazit větší

REINEX Premium na spáry obkladů 500ml pumpa

5887

Nový produkt

Čistič spár obkladů a dlažeb do kuchyní a koupelen - Reinex
Pro důkladné vyčištění spár obkladů a dlažeb bez kyselin. Odstraňuje olejové a mastné znečištění, zašlou špínu, zbytky prostředků. Pro všechny druhy obkladů v kuchyních, koupelnách a domácnosti.

Obsah: 500ml Reinex PREMIUM

Více informací

84,00 Kč s DPH

Více informací

Použití: Uvolněte pojistku rozprašovače, přidržte ji a otočte trysku o 1/4. Nastříkejte z přiměřené vzdálenosti na povrch a nechte několik minut působit. Následně důkladně čistěte houbičkou/kartáčem. Průběžně omývejte vodou. Po čištění důkladně smyjte vodou. Při odolávajícím znečištění postup opakujte. Po ukončení aplikace uzamkněte pojistku a otočte trysku do polohy STOP. U citlivých povrchů vyzkoušejte na málo viditelném místě. Nepoužívejte současně s jinými čistícími prostředky. Při velkoplošném užití zajistěte dobré větrání.

Nebezpečí. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může být korozivní pro kovy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsahuje: 2-aminoethanol. Obsahuje: 5% a více, méně však než 15% neionogenní
povrchově aktivní látky, méně než 5% fosfáty, fosfonáty, vonné látky Limonene, Citral; konzervanty formaldehyd, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.