Do kuchyně

Slevy

Nejnovější

Prohlédnuté produkty

Informace

Recenze

24.09.2022

Spokojenost Rychle jednání

14.09.2022

12.09.2022

S obchodem jsem maximálně spokojená a nakoupím znovu. Na dotazy odpovídali hned - a to jsem psala ve 22h večer. Aktivní a velmi vstřícná komunikace přes emaily podle potřeby...

09.09.2022

rychlé vyřízení

Octový čistič REINEX s pumpičkou 750ml

2419

Nový produkt

Jablečný octový čistič-Apfel-Esig Kraft 750 ml Reinex
Snadno, důkladně a šetrně čistí všechny běžné plochy v domácnosti. Jsou to např., povrchy kamen, dlažeb, umyvadel, koupelových van, sprch. koutů (povrchy veškeré sanitární keramiky), armatur, dřezů, lednic, digestoří, skříňěk a další povrchy i vnitřky různých předmětů a zařízení vaší domácnosti.

Více informací

43,00 Kč s DPH

Více informací

Upozornění: nepoužívejte na materiály citlivé na kyselinu jako jsou mramorová nebo vápencové povrchy. Máte-li pochybnosti, vyzkoušejte nejprve na malém odvráceném místě povrchu. Nepoužívejte v kombinaci s čističi na bázi chlóru. Při čištění rozsáhlých ploch zajistěte větrání.
Použití: nastavte rozprašovač do polohy FOAM. Nastříkejte na čištěný povrch a nechte pěnu krátce působit. Setřete vlhkým hadrem a dobře opláchněte vodou. Při silném znečištění nutno postup znovu opakovat.
Obal je vyroben z dobře recyklovatelného PET materiálu.
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Obsahuje:< 5% aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, parfum, limonene, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.